Individuální výuka matematiky, angličtiny, příprava ke zkouškám na SŠ, VŠ

Dobrý den,

učím individuálně (nebo max. dvojice) matematiku - 2. stupeň ZŠ, SŠ, gymnázia. Po domluvě i češtinu. Vystudoval jsem matematiku a fyziku, pracuji 30 let jako vědecký redaktor.
Jsem autorem řady výukových pomůcek. Můj stručný profil, bibliografii a filmografii najdete na české Wikipedii: https://cs.wikipedia.org/wiki/Miroslav_Sedláček
Učím u sebe v redakci na Orlí 5 v centru Brna nebo na pedagogické fakultě na Poříčí.
U všech studentů dochází ke zlepšení průměru během jednoho až dvou měsíců, především ale k pronikavému nárůstu pochopení učiva ve škole. Mnozí zůstávají déle, i rok či dva, až do přijímaček na střední nebo vysoké školy resp. do maturity.
Napište mi e-mailem jméno, telefon studenta a jeho e-mail. Výuka je možná i o víkendu. Rozvrh se občas mění, takže při volbě termín platí "Kdo dřív přijde..." 
Základní cena je 400 Kč za hodinu (60 minut).
Jedno z hodnocení (o gymnazistce v sextě):
"S mojí dcerou děláte zázraky. Namísto hroucení před písemkou jeví takové nadšení a radost z matematiky, jaké jsem nikde nikdy neviděla. Jana K." Slečna byla skoro na propadnutí. Po dvou měsících spolupráce hladce udělala rozdílové zkoušky pro přestup na elitní matfyz gymnázium na Jarošce.
Úspěšnost u přijímacích zkoušek na SŠ a VŠ je 100 %.
U studentů pod 16 let je nutná zahajovací domluva s někým z rodičů.


RNDr. Miroslav Sedláček

DÉLKA VÝUKY

STŘEDNĚDOBÁ a DLOUHODOBÁ PŘÍPRAVA

  • Nejméně jeden měsíc = 4-5 lekcí á 60 min.
  • Pro zaručeně viditelné výsledky (zlepšení známek, vyrovnání skluzu po déledobých absencích apod.) poslouží obvykle dva až tři měsíce, lépe celé pololetí.

JEDNORÁZOVÁ PŘÍPRAVA na klíčové písemky apod.

  • Jedna až dvě lekce po 90-120 minutách, pouze v pátek či v nepracovní dny.

Informace na www.soliton.cz, dotazy na lektora e-mailem na soliton@soliton.cz

Profil lektora: https://cs.wikipedia.org/wiki/Miroslav_Sedláček