GDPR

Vážení členové a příznivci,

v květnu roku 2018 nabylo účinnosti docela zbytečné Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (GDPR).

K tomu, abychom Vám mohli posílat e-mailem informace o akcích, které náš spolek pořádá, je nezbytný Váš souhlas s použitím Vaší e-mailové adresy.

Kliknutím na předchozí odkaz jste udělili svůj souhlas k tomu, aby Soliton-team, z. s., IČO 22907726, se sídlem Orlí 481/5, Brno, nadále zpracovával vaši e-mailovou adresu za účelem zasílání pravidelných měsíčních novinek.

Zpracování proběhne zcela v souladu s nařízením EU 2016/679, vaše e-mailová adresa nebude poskytnuta žádným třetím stranám a nebude ani předmětem automatického rozhodování / profilování.
Platnost vašeho souhlasu udělujete na dobu neurčitou, můžete ho však kdykoliv odvolat a to kliknutím na odkaz, který se nachází v každém zaslaném newsletteru nebo níže.
V případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů se můžete obrátit na nás (e-mail soliton@soliton.cz). V případě, že nebude spokojeni s naší odpovědí, můžete se stížností obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Pokud souhlasíte, nemusíte dělat nic.

Pokud nesouhlasíte, zde, prosím, uveďte e-mailovou adresu, kterou si přejete odhlásit ze seznamu adres pro zasílání zpráv.

Odhlášení e-mailové adresy

Děkuji za pochopení. Ať se vám všechno daří.

Miroslav Sedláček

předseda spolku