GDPR

Vážení členové a příznivci, 

v květnu roku 2018 nabylo účinnosti docela zbytečné Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (GDPR). 

K tomu, abychom Vám mohli posílat e-mailem informace o akcích, které náš spolek pořádá, je nezbytný Váš souhlas s použitím Vaší e-mailové adresy. 

Kliknutím na předchozí odkaz jste udělili svůj souhlas k tomu, aby Soliton-team, z. s., IČO 22907726, se sídlem Orlí 481/5, Brno, nadále zpracovával vaši e-mailovou adresu za účelem zasílání pravidelných měsíčních novinek.

Zpracování proběhne zcela v souladu s nařízením EU 2016/679, vaše e-mailová adresa nebude poskytnuta žádným třetím stranám a nebude ani předmětem automatického rozhodování / profilování.
Platnost vašeho souhlasu udělujete na dobu neurčitou, můžete ho však kdykoliv odvolat a to kliknutím na odkaz, který se nachází v každém zaslaném newsletteru nebo níže.
V případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů se můžete obrátit na nás (e-mail soliton@soliton.cz). V případě, že nebude spokojeni s naší odpovědí, můžete se stížností obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Pokud souhlasíte, nemusíte dělat nic

Pokud nesouhlasíte, klikněte, prosím, ZDE

Děkuji za pochopení. Ať se vám všechno daří.

Miroslav Sedláček

předseda spolku